Prečo som začal s podcastom?

Posledné mesiace sa do môjho života dostávalo stále viac a viac zaujímavých, akčných ľudí, ktorí majú skúsenosti, zážitky a vedomosti, o ktorých sa oplatí rozprávať. Rovnako si myslím, že po Slovensku a Česku chodí veľké množstvo takýchto ľudí, no možno nemajú platformu na to, aby vyrozprávali svoje príbehy.

Začal som rozmýšlať. Čo keby som vytvoril platformu, prostredníctvom ktorej sa budú môcť ľudia vzájomne inšpirovať, motivovať a porozprávať o svojom živote. Ako to ale spraviť? Písané rozhovory nikto nečíta a klasické interviews na gauči sú nuda (aspoň pre nás). A keďže posledné mesiace vzniká stále viac a viac audio obsahu, t.j. podcastov, uvedomil som si, že to je presne tá platforma, ktorú chcem.

Podcast, resp. audio rozhovor je podľa mňa nejlepšia forma získavania informácií, pri ktorej (a toto je najväčšia výhoda) človek nemusí len tak pozerať do notebooku alebo monitoru, ale môže si to vypočuť kdekoľvek, kedykoľvek a pri akejkoľvek aktivite. To znamená počas vykonávania športovej aktivity (namiesto hudby) alebo domáceho upratovania, varenia či cestovania hromadnou dopravou alebo v aute. Dobré však?

O čom bude LAJF Podcast?

Do podcastu LAJF chceme pozývať hlavne ľudí, ktorí inšpirujú a motivujú nie len mňa alebo veľa ďalších ľudí. Či už vrámci športu, životného štýlu alebo nastavenia mysle. Myslím si, že konverzácie s takýmito ľudmi budú zaujímavé nie len pre mňa, ale rovnako aj pre Vás.

Bude to výzva!

Nebudem klamať. S tvorbou podcastov či akéhokoľvek iného audio obsahu nemám žiadne skúsenosti. ALE! Čo nie je, môže byť. Budem sa snažiť robiť to najlepšie ako viem a poskytovať vám zaujímavé rozhovory, ktoré si budete môcť vypočuť naozaj kedykoľvek a kdekoľvek.

Žiadosť na záver: Ak máte vo svojom okolí zaujímavého človeka alebo poznáte niekoho, koho by ste radi počuli v podcaste LAJF, neváhajte a dajte nám tip na hosťa. Budeme vďační.

Kontakty

info@lajfpodcast.sk
+421 944 521 944
© Všetky práva vyhradené. Web www.lajfpodcast.sk pripravil Bohuš Antoška.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram