Ako podporiť LAJF?

Ak ste sa preklikli na túto stránku, pravdepodobne to znamená, že ste fanúšik projektu LAJF a radi by ste podporili či už tvorbu podcastov, organizovanie festivalov alebo rozvíjanie projektu ako takého. Nižšie nájdete najlepšie možnosti, ako na to:

Patreon

Finančná podpora cez známu platformu Patreon, kde môžete prispieť k rozvoju projektu LAJF malou čiastkou. Vyzbierané peniaze budú použité na rozvoj LAJFu. Či už zlepšovanie festivalov, zkvalitnenie podcastu či realizáciu nových nápadov.

Zároveň nebudeme nútení pridávať reklamu do podcastových epizód ani na web. A to v dnešnej dobe nie je bežné. Momentálne máme k dispozícii tri možnosti prispievania:

1. Milovník podcastu LAJF (3 €)
2. Milovník festivalu LAJF (5 €)
3. Milovník LAJFu (10 €)

Je na Vás, ktorý z nich si vyberiete. My budeme radi za každé eurko.
viac o patreone

Sociálne siete

Aby sa LAJF mohol prirodzene šíriť medzi ďalších a ďalších ľudí, sociálne siete, t.j. Instagram alebo Facebook, sú neodmysliteľnou súčasťou tohto procesu. No hlavnými hrdinami ste práve vy, fanúšici LAJFu. 

Môžete zdieľať LAJF epizódy v "storke", preposlať príspevky o plánovaných festivaloch (alebo iné) svojim kamošom alebo sa verejne podeliť o svoj názor na LAJF. 

Vďaka vašej aktivite nemusíme vytvárať platené, sponzorované príspevky a LAJF sa bude aj napriek tomu šíriť.

Podcastové platformy

Podcastové platformy sú applikácie, v ktorých počúvate svoje obľúbené podcasty, vrátane LAJFu. Je to Spotify alebo Apple Podcasts.

Odber a hodnotenie podcastu v týchto appkách môže vo veľkej miere prispieť k rozvoju celého LAJFu. Pretože čím viac hodnotení = hviezdičiek a sledovateľov, tým častejšie sa LAJF objaví medzi odporúčanými podcastami pre nových ľudí. A to znamená väčší dosah a počúvateľnosť.
viac o podcaste

Záujem o LAJF

Najdôležitejšia a najjednoduchšia metóda ako podporiť LAJF, je mať skutočný záujem. Tým myslím, počúvať podcast, navštevovať festivaly, čítať a prispievať do blogu a sledovať, lajkovať a zdieľať LAJF na sociálnych sieťach. 

Keď vidím aktivitu od Vás, fanúšikov LAJFu, mám stále väčšiu chuť pokračovať, nahrávať, organizovať a vymýšlať nové aktivity. A ďakujem za to!

Je ešte dôležité spomenúť, že všetky možnosti podpory sú dobrovoľné a nikto nič nemusí. Ja s LAJFom budem pokračovať za všetkých okolností. :-)

Kontakty

info@lajfpodcast.sk
+421 944 521 944
© Všetky práva vyhradené. Web www.lajfpodcast.sk pripravil Bohuš Antoška.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram