LAJF Tour s Tomášom Štverákom

Počas necelého týždňa na ceste hrdinov SNP sme zažili rôzne situácie, veľa nových zážitkov a nabrali nové skúsenosti. A nebolo nám celý čas do smiechu. No ako to väčšinou býva, človek si zapamätá hlavne tie zábavné príhody a situácie, na ktoré bude ešte dlho spomínať. A práve preto by sme radi vrámci spoločnej prezentácie pobavili a zároveň inšpirovali návštevníkov nášho podujatia. Predstavíme projekt, ako vznikol, ako prebiehal a porozprávame o príjemných aj nepríjemných situáciach, ktoré nás v priebehu projektu stretávali.

Tomáš Štverák - Český bežec a milovník hôr. Špecializuje sa hlavne na ultra vzdialenosti a niekoľko-dňové bežecké výzvy. Okrem množstva úspechov a pódiových umiestnení na pretekoch u nás aj v zahraničí, je držiteľ FKT, t.j. najrýchlejšieho času na trase Cesty hrdinov SNP, ktorú úspešne absolvoval v okróbri roku 2022.
Projekt FKT Cesta Hrdinov SNP - Cieľ projektu bol rozdelený na dve časti. Prvou z nich bolo prekonať vtedajší oficiálny (7 dní) aj neoficiálny (6 dní 20 hodín) rekord a stanoviť tak nový oficiálny najlepší čas prechodu cesty hrdinov SNP. Druhou časťou projektu bola finančná zbierka pre hendikepovanú Adélku, ktorá reprezentuje Českú republiku v rôznych športových aktivitách. Vyzbierané financie boli použité na tréning a účasť na Majstrovstvách Európy, kde získala viacero úspechov.

FB udalosti a vstupenky

Radi by ste boli partnerom tohto podujatia?
Napíšte nám!

Kontakty

info@lajfpodcast.sk
+421 944 521 944
© Všetky práva vyhradené. Web www.lajfpodcast.sk pripravil Bohuš Antoška.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram