LAJF Tour pre dobrú vec

Prípravy LAJF Tour s Tomášom Štverákom sú v plnom prúde a snažíme sa urobiť všetko preto, aby to bol pozitívny zážitok pre všetky zúčastnené strany. No okrem dobrého pocitu našich návštevníkov, by sme týmito podujatiami pomohli tým, ktorí to potrebujú. Preto sme sa rozhodli, že LAJF Tour spojíme s dobrou vecou.

Ako to spravíme?

Ako býva na LAJF podujatiach zvykom, súčasťou programu je aj bohatá tombola, v ktorej môžete vyhrať vzácne ceny od našich ctených partnerov. Inak to nebude ani pri LAJF Tour, s tým rozdielom, že celkový vyzbieraná suma na tombolových lístkoch bude venovaná konkrétnej rodine, človeku alebo organizácii, ktorá to potrebuje.

Komu pomôžeme?

A keďže je toto naša prvá skúsenosť s pomocou druhým, radi by sme do toho zapojili aj Vás, fanúšikov, návštevníkov a poslucháčov LAJFu.

Preto, ak poznáte jednotlivca, rodinu alebo organizáciu, ktorá robí pekné veci a potrebuje finančne pomôcť, napíšte nám o koho ide a my sa pokúsime pomôcť tak, ako to len pôjde.

Môže to byť jednotlivec, ktorý bojuje s chorobou, rodina, ktorá má finančné problémy alebo organizácia, ktorá robí pekné veci a nemá na to dostatočné prostriedky. Budeme radi za každý tip a verím, že spoločne pomôžeme tam, kde je potrebné. 

PS: Nebojte sa napísať email na adresu: info@lajfpodcast.sk alebo správu na naše sociálne siete.

Kontakty

info@lajfpodcast.sk
+421 944 521 944
© Všetky práva vyhradené. Web www.lajfpodcast.sk pripravil Bohuš Antoška.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram