LAJF Ňjús: O čom to bude?

Máme pre Vás, našich poslucháčov novinku, vďaka ktorej sa dozviete novinky zo sveta prírody, hôr, horského športu a ďalších dobrodružstiev. Nazvali sme ju LAJF Ňjús a bude vychádzať na pravidelnej báze.

Čo od toho očakávať?

Každé dva týždne sa budeme rozprávať napríklad o zaujímavých faktoch, zmenách vrámci športových podujatí, kto prekonal aké rekordy alebo aké osobné výzvy si ľudia vymýšlajú. Okrem toho dáme aj tipy na dobré podcasty, filmy, knihy alebo osoby, ktoré sa oplatí sledovať, či už kvôli obsahu alebo príbehu. V jednoduchosti povedané, proste všetko, čo súvisí s outdoorovým svetom.

Mám novú parťáčku

Našťastie na to nebudem sám a som veľmi rád, že do tohto projektu prijala pozvanie moja dobrá kamarátka Saška Štrauchová (@sashastrauchi) , ktorá aktívne sleduje outdoorový svet už niekoľko rokov. 

Prvá epizóda je online

V premierovej epizóde sme sa vrátili do roku 2021 a keďže sa vrámci jedneho podcastu nedá spomenúť úplne všetko, vybrali pár infošiek, ktoré nás zaujali najviac. Epizódu si môžete vypočuť ako vždy, všade!

Samozrejme tu je link.

Zhrnutie

Verím, že Vás aj tieto epizódy budú baviť, dozviete sa niečo, čo ste predtým nevedeli a tým pádom bude Váš život obohatený o ďalšie dobrodrúžstvo. Ďakujem a počujeme sa v stredu.

Pozdravuje Bohuš @bob_antoska!

Kontakty

info@lajfpodcast.sk
+421 944 521 944
© Všetky práva vyhradené. Web www.lajfpodcast.sk pripravil Bohuš Antoška.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram