LAJF je na PATREONe

Je tu chvíľa, kedy môžete aj vy podporiť či pridať ruku k dielu menom LAJF Podcast. Viacerí z Vás nám na sociálych sieťach písali, ako sa dá podporiť tento projekt. Odpoveďou je jedno slovo: PATREON.

Pre tých, ktorý nepoznajú Patreon. PATREON je služba určená pre umelcov, hudobníkov, podcasterov, fotografov, videomakerov, proste content-creatorov, prostredníctvom ktorej môžu ľudia / fanúšici tzv. patreoni finančne podporiť ich tvorbu. A keďže aj my patríme do tejto skupiny ľudí, rozhodli sme sa založiť si vlastný účet a umožniť tak vám, našim fanúšikom a poslucháčom podporiť našu tvorbu.

Na začiatok sme pre Vás pripravili dva jednoduché balíčky. Prvý z nich je predplatné LAJF Fanúšik. Ten slúži pre tých, ktorí chcú poslať pár eur na rozvoj podcastu LAJF. Vďaka týmto euráčom budeme mať ešte väčšiu motiváciu tvoriť a zlepšovať budúce epizódy po obsahovej aj technickej stránke. 

Druhá možnosť je LAJF Prispievateľ, vďaka ktorému nie len podporíte podcast LAJF, ale tiež sa dozviete, kto bude hosťom v nových epizódach. Túto informáciu dostanete ešte pred samotným nahrávaním a tým pádom máte príležitosť prispieť k rozhovoru aj svojou otázkou.

Je na len na vás, ktorú možnosť podpory LAJFu si vyberiete. Ak máte pocit, že chcete prispieť viac ako je nastavené, sumu si môžete upraviť podľa seba. Bez ohľadu na to, či sa stanete našim "Patrónom" alebo nie, sme vďační, že sa LAJF podcast šíri po internetoch a dostáva sa stále k širšiemu publiku. A to iba vďaka vám. ĎAKUJEME! 
PODPOR LAJF CEZ PATREON

Kontakty

info@lajfpodcast.sk
+421 944 521 944
© Všetky práva vyhradené. Web www.lajfpodcast.sk pripravil Bohuš Antoška.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram