Je tu 2. séria!

Mesiac oddychu zbehol ako voda a druhá séria podcastu LAJF je opäť tu. Ale predtým ako sa dostaneme ku prvej epizóde tohto roku, rád by som informoval o malých organizačných zmenách, ktoré do tohto roku plánujem/e.

Prvou z nich je, že klasická epizóda LAJF s hosťom bude vychádzať každé dva týždne. Pre nás to znamená menej tlaku a pre vás kvalitnejšie a viac zaujímavé epizódy s čo najzaujímavejšími hosťami. Je dôležité dodať, že epizóda bude vychádzať vždy v stredu.

Druhou zmenou a novinkou bude nový typ epizód, v ktorých budeme v krátkosti rozoberať zaujímavé novinky, nie len zo Slovenska a Česka, ale z celého sveta. Samozrejme na témy. Ktoré nás bavia najviac. Takže hory a šport! Nebudem to robiť ale sám. Do partie som prizval moju dobrú kamarátku Sashu, ktorá mi bude robiť garde. Epizódy budú vychádzať vždy, keď sa nazbierajú čo najzaujímavejšie udalosti zo sveta hôr a outdoorového športu.

A nakoniec treťou novinkou je, že prvá epizóda druhej série podcastu LAJF je online a hosťom je pilot a horolezec a výborný človek Juraj Koreň aka Ďurifuk.

To je na dnes všetko. Teraz môžete nabiehať na podcastové appky a vypočuť si najnovšiu epizódu!

Kontakty

info@lajfpodcast.sk
+421 944 521 944
© Všetky práva vyhradené. Web www.lajfpodcast.sk pripravil Bohuš Antoška.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram