Aký bol rok 2021?

A máme za sebou prvú sériu podcastu LAJF! Ako viete, LAJF Podcast začal ako nevinná myšlienka. Myšlienka rozšíriť zaujímavé príbehy, skúsenosti a zážitky akčných ľudí medzi nové publikum. A to sa mi podarilo.

Prvá séria bola škola

Keď človek s niečím začína, veľa sa učí. U mňa to nebolo inak. Aby bol podcast LAJF počúvateľný, musel som sa naučiť ako viesť rozhovor, ako klásť správne otázky a hlavne zabezpečiť to, aby sa hosť cítil dobre a pohodlne. Samozrejme som počas toho spravil nespočet chýb, ktoré som sa snažil postupne eliminovať. V ďalších epizódach prichádzali nové chyby, no to je asi kolobeh, z ktorého nie je možné výstúpiť. Ale môžem sa o to pokúsiť.

Rozhovory a hostia

Snažil som sa každý rozhovor mať čo najprirodzenejší. A myslím, že to sa mi aj podarilo. A podľa všetkého Vás to takto aj baví. Keď si to vezmem spätne, mal som tu úžasných a veľmi inšpirujúcich ľudí, ktorí robia úžasné veci. Nikdy predtým som si nepomyslel, že budem mať možnosť s takými ľudmi rozprávať a som za to veľmi vďačný. Zároveň som rád, že môžu prostredníctvom týchto rozhovorov môžu títo ľudia inšpirovať nie len mňa ale aj vás, poslucháčov LAJFu.

Prvá séria v číslach

V prvej sérii vzniklo celkovo 25 epizód, z toho 23 celých rozhovor plus 2 solo epizódy z mojich osobných výletov. Všetky tieto epizódy dosiahli necelých 8000 vypočutí a najpočúvanejšou epizódou bol LAJF #17 s horských vodcom Michalom Gerčákom.

Chcel by som poďakovať aj vám, poslucháčom, ktorí počúvate podcast LAJF a šírite ho na sociálnych sieťach aj mimo nich. Bez vás by to nemalo význam.

Tak to je krátke zhrnutie roku 2021 a po krátkej (mesačnej) pauze sa pustíme do tvorby druhej série. Už teraz sa tešíme na nové rozhovory a veríme, že aj vy. Do skorého počutia!

Kontakty

info@lajfpodcast.sk
+421 944 521 944
© Všetky práva vyhradené. Web www.lajfpodcast.sk pripravil Bohuš Antoška.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram